Fotograf Daniel Bím | Svatební fotograf | Praha

Nabízené služby

Fotografuji všechny žánry od dětí až po svatby se zaměřením na reportážní a portrétní fotografii v interiéru i exteriéru. Ačkoliv nabízím široké spektrum fotografických služeb, největší radost mi dělá svatební focení, díky kterému mohu být na úplném začátku životní cesty dvou zamilovaných lidí... Vždy se jedná o jedinečný a nezapomenutelný zážitek a jsem nesmírně šťastný, když mohu novomanželům předat nesmrtelné vzpomínky v podobě dokonalých fotografií, ke kterým se mohou kdykoliv vracet a prožít tak svůj den znovu a znovu.

Fotografie pořizuji ve formátu RAW s následnou konverzí do JPEG v nejvyšším možném rozlišení. Součástí postprodukce je i profesionální retuš pořízených fotografií, můžete se spolehnout na decentní retuše pleti, úpravy barev, kontrastu atd. Fotografie je možné převést do černobílé podoby či jiného barevného ladění dle požadavků klienta. Pokud chcete naplánovat focení nebo máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi domluvím na podrobnostech.

Cena fotografování je individuální a závisí především na rozsahu konkrétního projektu, době fotografování a náročnosti postprodukce. Standardně se cena pohybuje okolo 1 000,- za 1 hodinu fotografování, ze kterého obdržíte přibližně 5 ks kompletně retušovaných fotografií.

Orientační ceník svatebního fotografování Vám rád zašlu na požádání.