Fotograf Daniel Bím | Svatební fotograf | Praha

Reference | svatební fotografie

svatebni-reference-01.jpg

Zuzka & Víťa svatba 24.6.

S Danem byla opravdu radost spolupracovat - skvělá práce s lidmi, perfektní domluva a schopnost vyfotit hezkou fotku i lidem, kterým to na fotkách obvykle nesluší. I když byl Dan u všeho, člověk o něm vůbec nevěděl a neměl pocit, že je v "hledáčku objektivu". Kdybychom si mohli svatební den zopakovat, znovu bychom ho o focení poprosili a ostatním určitě doporučíme!

Svatební focení v penzionu keramika.


Šárka & Oli  svatba 5.8.

Danieli, absolvovali jsme s tebou předsvatební a svatební focení a děkujeme, že jsi to byl ty, kdo zvěčnil naše společné chvíle. Focení jsme si pokaždé užili a výsledek byl skvělý - krásné fotky, na nichž jsi dokázal zachytit emoce a okamžiky, na které s láskou budeme vzpomínat. Moc děkujeme!

Svatební focení na zámku liblice a v yard resortu.

svatebni-reference-02.jpg

svatebni-reference-03.jpg

Bára & Ondra Svatba 26.8.

Mnohokrát Ti děkujeme za krásné fotky a profesionální přístup. Užili jsme si jak předsvatební focení, tak potom přímo to svatební :) Díky Tobě budeme mít už navždy nádherné vzpomínky na náš velký den.

Svatební focení v Trojanově mlýně v praze.


Zuzka & Lukáš svatba 8.9.

Po dlouhém hledání fotografa jsme narazili na Dana. Zkoukli jsme jeho webové stránky, kde nás okouzlily jeho fotografie (zajímavé pojetí a jeho originalita). Neváhali jsme a domluvili schůzku. Dan dorazil až k nám (málokdo to udělá), vše jsme si předem domluvili a když došlo na náš den D, byla s Danem skvělá spolupráce. Co jsme chtěli, v tom se přizpůsobil a takových cvaků, co za ten den uskutečnil :-). A výsledek?? Vyrazil dech. Okouzlil oči. Vytvořil blažený úsměv. Otevřel vzpomínku. Na jeho fotografiích jsou nádherně zachycené veškeré naše báječné momenty.. Fotky jsou tak romantické, kouzelné i vtipné, že nám to hned připomnělo ten báječný den. Doplnily vše, co naše oči neviděly, a to v krásném pojetí fotek. Prostě ho DOPORUČUJEME!!

Svatební focení na zámku v brandýse nad labem.

svatebni-reference-04.jpg

svatebni-reference-05.jpg

Dana & PETR svatba 13.8.

Prima spolupráce, komunikace, vše dopředu domluvené. Daniel nám poslal pár náhledových fotek druhý den, což bylo fajn a ostatní fotky taky brzy. Tak za nás palec nahoru a přejeme hodně úspěchů nejen při foceni.

Svatební focení V Yard Resortu v předboji.


V roce 2017 jsem absolvoval svatební workshop pod vedením špičkového českého svatebního fotografa Tomáše Vrzaly.