Fotograf Daniel Bím | Svatební fotograf | Praha

Nabízené služby | Services

svatby.jpg

Fotografuji všechny žánry od dětí až po svatby se zaměřením na reportážní a portrétní fotografii v interiéru i exteriéru. Ačkoliv nabízím široké spektrum fotografických služeb, největší radost mi dělá svatební focení, díky kterému mohu být na úplném začátku životní cesty dvou zamilovaných lidí... Vždy se jedná o jedinečný a nezapomenutelný zážitek a jsem nesmírně šťastný, když mohu novomanželům předat nesmrtelné vzpomínky v podobě dokonalých fotografií, ke kterým se mohou kdykoliv vracet a prožít tak svůj den znovu a znovu.

Fotografie pořizuji ve formátu RAW s následnou konverzí do JPEG v nejvyšším možném rozlišení. Součástí postprodukce je i profesionální retuš pořízených fotografií, můžete se spolehnout na decentní retuše pleti, úpravy barev, kontrastu atd. Pokud chcete naplánovat focení nebo máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi domluvím na podrobnostech.

Cena fotografování je individuální a závisí především na rozsahu konkrétního projektu, době fotografování a náročnosti postprodukce.

Orientační ceník svatebního fotografování Vám rád zašlu na požádání.


I take photos of all genres from children to weddings with a focus on reportage and portrait photography both indoors and outdoors. Although, I offer a wide range of photographic services, I am most pleased with the wedding photography that makes it possible for me to be at the very beginning of the life of two loved ones... It is always a unique and unforgettable experience, and I am extremely happy to be able to hand in the immortal memories to the newlyweds in the form of perfect photos that they can come back to and walk through their wedding day again and again.

I capture all photos in RAW format with the following careful JPEG conversion in the highest possible resolution. Post-production includes, among other things, a professional retouching of your photos. You can rely on discreet skin retouching, color and contrast adjustments, etc. If you would like to schedule a photo shooting or you have any questions, please, do not hesitate to contact me, I will be happy to talk with you about the details.

The costs are individual and depend primarily on the size of the particular project, the time of shooting and the demands of post-production. I will be happy to send you an indicative pricelist of wedding photography on request.

svatebni-050.JPG